Hakkımızda

Ticari ve finansal bilgi gereksinimini karşılamak üzere 2011 yılında kurulan FBR A.Ş.'nin amacı, ticari işletmelere risk yönetim danışmanlığı, saha satış bilinçlendirme eğitimleri, müşteri saha gözlemleme raporları gibi çözümler sunmak ve bu konularda ticari faaliyetlerde bulunmak amacıyla kurulmuştur. Firmamızın kurucu ortakları, geçmişleri bilgi, birikim ve deneyimlerle dolu kişiler olup, ekibini de aynı titizlikle seçip faaliyete başlamıştır. Kuruluşumuzdan bu güne firmamız, daima yeni teknolojileri takip etmiş, hizmeti en iyi şekilde müşterilerine sunmak için alt yapısını oluşturmuş, mevcut ekibine güven duyan ve değer veren bir düşünce ile yoluna devam eden, hizmet kalitesi ve çeşitliliğiyle yurt içi ve yurt dışı finansal risk yönetimi ve ticari alacakların takibi konusunda işletmelerin can dostu olduğunu göstermiştir.

Misyonumuz

  • Hizmetlerimiz ve projelerimiz, satış öncesi ve sonrası sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.
  • Ticari işletmelerin finansal risk yönetim alanında, yurtiçinde ve yurtdışında doğru bilgiler ile katma değer yaratan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Vizyonumuz

Finansal risk yönetiminde etkinliğin artırılması, yeniden yapılanma ve risk analizleri konusunda çalışma performansınızı artırmak için kapsamlı çözümler sunan firmamız; güvenilirlik, yüksek sorumluluk duygusu, deneyim, uzmanlık, dayanışma, paylaşım, kalite bilinci, sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık ve iş birliği değerlerine sahiptir.


   

  © 2024 - FBR Finansal Bilgi Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi.    +90(212)213 1881 Faks: +90(212)213 8081 bilgi@fbrdanismanlik.com.tr